Daire Temizliği

Malatya Daire Temizliği

Zamanınızın büyük bölümünü harcadığınız dairenizde rahat ve temiz bir ortam yaratmak için MALATYA ATEŞOĞLU TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak, profesyonel personel, cazip fiyat ve yüksek kalite standartlarında  temizlik hizmetlerinize TALİBİZ.. Tüm ev ve ofis mobilyaları, jaluzi, stor perde, bekleme ve misafir oturma gurupları, pencereler, cam paravan ve aynalar, banyo ve lavabolar, aydınlatma aparatları, havalandırma aksesuarları, zemin kaplamaları, raf, tezgah ve vitrin temizlikleri  kısacası temizlenmesi gereken her nokta. Çalıştığınız alanın temizliğini biz üstlenelim, sizde bu temiz ortamda çalışmanın keyfini sürün.
 

Daire temizliği dolu ve boş olmak üzere ikiye ayrılır.

Boş dairenizde 2 veya 3 kişilik ekiplerimizle dairenizde camlar camcılarımızla, bez kullanılmadan cam alet ve edevatları ile silinir sadece çerçeve kısmında bez kullanılır. Kapılar, mutfak, banyo, fayans ve dolapları bayan elemanlarımızla sağlığa önem verilerek temizlenir. Mutfak bölümünde dairenize yeni bez açılır özel ayrı kovalarla temizlik yapılır.

Zemin temizliği  önce fırçalama ve ardından vakum makinesi ile çekilerek inşaat tozlarından arındırılarak daha sonra kusma olayı ortadan kalkar en son detayda paspas atılarak tertemiz yüzey müşterilerimize sunulur.

Dolu dairenizde ise her yönden güvenilir elemanlarımız hizmetinizdedir.İster yardımcı bayan isterseniz ekip olarak hizmet veririz.

Hizmetimizde siz müşterilerimize ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan kullanıma hazır şekilde, işleriniz ekiplerimizle 1 günde teslim edilir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.. 

 

Etiketler: Malatya Temizlik , Malatya Temizlik Şirketleri , Malatya İnşaat sonrası Temizlik , Malatya Temizlik Firmaları , Malatya Temizlik Fiyatları , Malatya Temizlik Ücretleri , Malatya'da Temizlik Firmaları , Temizlik Malatya , Temizlik Şirketleri Malatya , Temizlik Firmaları Malatya , Malatya Ev Temizliği , Malatya Daire Temizliği , Ev Temizliği Malatya , Daire Temizliği Malatya

Hemen Ara