Dış Cephe Temizliği

Malatya Dış Cephe Temizliği

Malatya Dış Cephe Temizliği

Ciddi, güvenilir, tecrübeli temizlik elemanlarıyla üstün temizlik ve güvenlik standartlarını prensip kabul ederek en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Plaza, Gökdelen, İş Merkezi v.b. yüksek yapılarınızın ihtiyaç duyulan Dış Cephe Temizlik işini Ateşoğlu Temizlik olarak yapmayı taahhüt ederiz. Bu noktadan hareket ederek hizmet vermeyi arzu ederiz.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

*Binanın fiziki yapısı hakkında telefonla veya e-posta yoluyla tercihen fotoğraflı şekilde bilgi verilir.
*Ekiplerimizin temizlikte kullanacağı ekipmanlar vinç, merdiven, teleskopik sopa, bina yapısına göre kimyasal tespit edilir.
*Dilediğiniz zamanda temizlik hizmetine başlanır.
*Camlarınızda tadilat veya restorasyon sonrası silikon, yapışkan, etiket gibi çıkarılması zor bazı maddeler bulunabilir.
*Firmamız bunları size herhangi bir zahmet bırakmadan kolayca halledecektir.

Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe cam temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korumalıyız. Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir diğer önemli husus ise; dış cephe cam temizliğini yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açışından dış cephe cam temizliği yapan personellerin SGK’lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleridir.

Cam temizliği ve cephe temizlik işlemleri için kullanılacak deterjan ve kimyasallarımız yağ, kir çözücü ve anti statik özelliklere sahip oldukları için uzun süre camlarınıza toz yapışmaz. Normalde pürüzsüz olan cam yüzeyi aşırı aşındırıcı kimyasallar ile temizlenmeye kalkılırsa yüzeyde mikro delikler ve yaralanmalara sebep olmaktadır. Cephenizin periyodik (sürekli) temizlik silimi konusunda sözleşme önerilerimizi dikkate almanızı önerir çalışmamızın devamını dileriz…

Ateşoğlu Temizlik Şirketi; tecrübeli personel, doğru kimyasal teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

 

Etiketler : Malatya Temizlik , Malatya Temizlik Şirketleri , Malatya İnşaat sonrası Temizlik , Malatya Temizlik Firmaları , Malatya Temizlik Fiyatları , Malatya Temizlik Ücretleri , Malatya'da Temizlik Firmaları , Temizlik Malatya , Temizlik Şirketleri Malatya , Temizlik Firmaları Malatya , Malatya Dış Cephe Temizliği , Malatya Dış Cephe Cam Temizliği , Dış Cephe Temizliği , Dış Cephe Temizliği Malatya

Hemen Ara